image
Psychopatie III.  – Komunikace s psychopatem a problémovými osobnostmi

Psychopatie III. – Komunikace s psychopatem a problémovými osobnostmi


27. 09. 2017 | Praha

Popis: Kurz se zaměřuje na pochopení a zvládnutí základních technik a strategií při komunikaci s psychopaty a problémovými osobnostmi. Probrány jsou nejprve typické komunikační a manipulační strategie psychopatů a následně je věnována pozornost efektivní obraně proti nim. Věnována je pozornost především psychopatům v pracovních oblastech.

Cíle: Získat základní dovednosti v identifikaci psychopatických komunikačních a manipulačních technik a naučit se základní techniky obrany proti nim.

Cílová skupina: poradenští psychologové, personalisté, odborníci působící v oblasti lidských zdrojů

Lektoři: Doc. PhDr. Radek Ptáček, Ph.D., MBA,

Datum konání: 27. 9. 2017 9:30 – 17:00

Místo konání: Praha 1, Senovážné nám. 23, místnost č. 15 - přízemí

Počet účastníků: 20

Cena: Kč 6.500,-


Přihláška


Pokud vyžadujete fakturu, vyplňte kompletní fakturační údaje, v případě firmy je nutné vyplnit IČO. Následné změny na již vydané faktuře jsou zpoplatněny 200,-.

Vaše osobní údaje shromažďujeme a používáme výhradně v souvislosti s konferencí o psychopatii, která se uskuteční 23. 11. 2019. Vaše osobní údaje nejsou sdělovány žádným dalším osobám či institucím. Údaje vedené o Vás obsahují pouze informace, které jste uvedli při registraci (skutečnosti nutné pro identifikaci vaší osoby, kontaktní údaje) a údaje o platbě. Vaše osobní údaje uchováváme po dobu 1 roku nebo do doby odvolání Vašeho souhlasu.