image
Psychopatie II.  - Základy hodnocení

Psychopatie II. - Základy hodnocení


20. 10. 2017 | Praha

Popis: Kurz se zaměřuje na základní možnosti identifikace psychopatických rysů, především s použitím Hareho škály psychopatie (PCL-R). Probrány jsou podrobně možnosti a způsoby využití Hareho škály psychopatie především v oblasti lidských zdrojů a poradenské praxe. Důraz je tak kladen na odhalení psychopatických osobností při přijímacích pohovorech nebo při pracovní činnosti. Účastníci obdrží přehledná skripta využitelná v praxi.

Cíle: Získat základní dovednosti v hodnocení psychopatických rysů, primárně s využitím Hareho škály psychopatie (PCL-R) v oblasti lidských zdrojů a poradenské praxe. Účastníci budou schopni aktivně detekovat psychopatické rysy a sklony především v oblasti práce a zaměstnání.

Cílová skupina: poradenští psychologové, personalisté, odborníci působící v oblasti lidských zdrojů

Lektoři: Doc. PhDr. Radek Ptáček, Ph.D., MBA,

Datum konání: 20. 10. 2017 9:30 – 17:00

Místo konání:  ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ - Milady Horákové 42, 170 00 Praha 7. Vchod do Cvrk workshops. Tramvajová zastávka Kamenická.

Počet účastníků: 20

Cena: Kč 6.500,-

 

Přihlášky do kurzu přijímáme do 13.10.2017.


Přihláška


Pokud vyžadujete fakturu, vyplňte kompletní fakturační údaje, v případě firmy je nutné vyplnit IČO. Následné změny na již vydané faktuře jsou zpoplatněny 200,-.

Vaše osobní údaje shromažďujeme a používáme výhradně v souvislosti s konferencí o psychopatii, která se uskuteční 23. 11. 2019. Vaše osobní údaje nejsou sdělovány žádným dalším osobám či institucím. Údaje vedené o Vás obsahují pouze informace, které jste uvedli při registraci (skutečnosti nutné pro identifikaci vaší osoby, kontaktní údaje) a údaje o platbě. Vaše osobní údaje uchováváme po dobu 1 roku nebo do doby odvolání Vašeho souhlasu.